[OBAVIJEST STUDENTIMA | SVAKODNEVNA PRIPREMA JELA ORGANIZIRANA JE SAMO U RESTORANU SAMOPOSLUŽIVANJA I RESTORANU GAUDEAMUS U ISTARSKOJ 5 | SMJEŠTAJ STUDENATA U NOVOM DOMU]
Do daljnjega NE RADI restoran Campus, kantine na fakultetima i studentskim domovima i restoran Indeks.
ZATVOREN JE studentski dom IGK, a OTVOREN JE i dalje radi “Novi” studentski dom u sveučilišnom Kampusu u koji su smješteni svi studenti koji su ostali u Osijeku.
STUDENTSKA PREHRANA – u skladu sa stanjem vezano za pandemiju korona virusa – u smanjenom kapacitetu organizirana je samo u Istarskoj 5 u:
– RESTORANU SAMOPOSLUŽIVANJA (popularna “linija”) sve dane u tjednu, od od ponedjeljka do nedjelje od 8 do 19 sati
– RESTORANU GAUDEAMUS od ponedjeljka do petka od 12 do 19 sati
MOLIMO STUDENTE da vode računa o svim higijenskim i sigurnosnim mjerama zaštite od virusa (poštujući dovoljan razmak, zabranu okupljanja i zadržavanja, te strogo pridržavanje higijenskih uvjeta).
OSTALE, administrativne i pravne SLUŽBE Studentskog centra rade i organizirane su samo za nužno poslovanje.