#važno #proslijedi #označi #obavijesti #objavi  #solidarnopostupi
[VAŽNO |SVE SLUŽBE STUDENTSKOG CENTRA RADE I OBAVLJAJU REDOVNE AKTIVNOSTI]
[REASTORANI RADE UOBIČAJENIM RADNIM VREMENOM | MOLIMO: U STUC NA RUČAK I/ILI VEČERU BEZ ZADRŽAVANJA I OKUPLJANJA |POŠTUJTE RAZMAK OD JEDNOG METRA JEDNI OD DRUGIH]
Dragi naši studenti!
Ovim putem dostavljamo vam obavijesti i informacije vezano uz rad Studentskog centra u Osijeku, a nastavno na odluku Vlade RH da se obustavlja nastava od ponedjeljka 16. ožujka 2020. godine  u svim osnovnim i srednjim školama te fakultetima u Hrvatskoj na razdoblje od dva tjedna:
„Djelatnici  STUDENTSKOG CENTRA redovno dolaze na posao i obavljaju redovne aktivnosti.
Vezano uz STUDENTSKE RESTORANE, uputa je jednaka. Drugim riječima svi restorani i dalje ostaju otvoreni, količina obroka biti će prilagođena broju studenata. Molimo studente da se ne okupljaju u restoranima, što kraće se zadržavaju, poštuju razmak od jednog metra jedni od drugih, te da zajedno POSEBNU POZORNOST obratimo na držanje najviših higijenskih standarda.
STUDENTSKI SERVIS radi od ponedjeljka do petka od 7 do 15 sati! Uobičajenim radnim vremenom.„