[PRODUŽENJE PRAVA NA RAD | U NOVU AKADEMSKU GODINU
PRODUŽENJE PRAVA NA RAD BEZ DONOŠENJA POTVRDE | OSIM…]
Za rad posredovanjem Studentskog servisa za akademsku godinu 2017/18. nije potrebno donositi Potvrdu o statusu redovitog studenta. Članovima Studentskog servisa koji imaju valjanu X-icu – pravo na prehranu, pravo na rad biti će automatski dodijeljeno nakon 15.10.2017.
U izuzetnim – opravdanim slučajevima “nevažeće X-ice”, za dodjelu prava na rad potrebno je u Studentski servis donijeti Potvrdu o upisanoj 2017/18. godini u statusu redovitog studenta, u svrhu rada preko studentskog servisa, te indeks na uvid (ukoliko ga fakultet koristi).
Napomena: Uz predočenje X-ice ili iskaznice Studentskog servisa možete podizati Ugovore o djelu redovitog studenta, te dobiti sve tražene informacije.
PRAVO NA PREHRANU = PRAVU NA RAD
DAKLE, studenti koji budu imali “važeću” x-icu i pravo na prehranu bez donošenja Potvrde u Studentski servis imati će i pravo na rad.