Uvid u predmet – radnim danom od 08,00 do 14,00 sati u Studentskom domu K.P. Svačića 1c.

KONAČNI REZULTATI NATJEČAJA

ZA OSTVARIVANJE PRAVA STUDENATA NA SMJEŠTAJ I RASPODJELU MJESTA U STUDENTSKIM DOMOVIMA U OSIJEKU
za ak. god. 2020./2021.

Poveznica za provjeru bodovanja – https://websc.stucos.hr/sc/85/login/

Studentima koji su ostvarili pravo na smještaj ugovori će biti poslani e-mailom.

Ugovore treba isprintati u 3 (tri) primjerkapopuniti i potpisati, i zajedno sa liječničkom potvrdom donijeti na useljenje.

Studenti koji su ostvarili pravo na smještaj u Novom paviljonu neće morati osobno donositi ugovore nego popunjena i potpisana tri (3) primjerka poslati poštom na adresu Novi studentski dom K.P. Svačića 1c, 31000 Osijek, s naznakom „useljenje -Novi paviljon“.

Useljenje u studentske domove K. P. Svačića 1c (istočni i zapadni paviljon) i Studentski dom IGK za starije studente biti će održano od 01.09.-03.09., a useljenje u studentski dom K. P. Svačića 1c (istočni i zapadni paviljon) za brucoše biti će održano 01.10.-02.10.

Zbog trenutne epidemiološke situacije studenti će useljavati u određenim terminima i grupama. Točni termini useljenja biti će objavljeni uskoro.