VAŽNO

POČETAK PRIMJENE ZAKONA O OBAVLJANJU STUDENTSKIH POSLOVA

SUTRA, ČETVRTAK 8. LISTOPADA 2018.

STUDENTSKI SERVIS RADI OD 10 SATI

Dragi naši!
Sutra, četvrtak 8. studenoga 2018. na snagu stupa Zakon o obavljanju studentskih poslova.
Od sutra se primjenjuje odredba kojom mogu raditi svi studenti upisani ove akademske godine u bilo kojem statusu, pod istim uvjetima učlanjenja i potrebnim dokumentima, a kako je navedeno na ovoj web stranici u rubrici Studentski servis.
NOVO – za studente koji se učlanjuju po odredbama  Zakona o obavljanju studentskih poslova je IZJAVA koju će student potpisati prilikom učlanjenja.
IZJAVOM student potpisuje/izjavljuje pod kaznenom i materijalnom odgovornošću da:
– nema zasnovan radni odnos
– ne obavlja samostalno djelatnost obrta
– ne obavlja slobodno zanimanje
– ne obavlja djelatnost poljoprivrede i šumarstva
– ne studira duže od dvostrukog vremena trajanja studija na prvoj i drugoj razini
– je u prethodnoj akademskoj godini ostvario/la najmanje 1 ECTS bod
– nije dva puta promijenio/la studijski program i treći puta upisao/la prvu godinu
IZJAVA je privremenog karaktera i njena vjerodostojnost provjeriti će se kada Studentski servis instalira program kroz koji će se moći pratiti svi navedeno.
Zbog prilagodbe nužne za početak provođenja Zakona sutra radimo od 10 sati!